Międzynarodowy Dzień Rodziny

Informujemy, iż Spółka nasza przystąpiła do akcji „Dwie godziny dla rodziny”. Z uwagi na to pracownicy nasi w dniu 15 maja 2015r. zakończą pracę dwie godziny wcześniej to jest o 13.30. Głównym celem akcji „Dwie godziny dla Rodziny” jest pogłębianie więzi międzypokoleniowych i budowanie tożsamości młodego pokolenia oraz relacji rodzinnych poprzez rozbudzanie ciekawości siebie i wartościową rozmowę z bliskimi.Zaangażowane w akcję firmy i instytucje 15 maja inspirują swoich pracowników do dbania o relacje w życiu prywatnym, skracając (w miarę możliwości operacyjnych) dzień pracy o symboliczne 2 godziny, aby pracownicy mogli je spędzić ze swoimi najbliższymi: szczerze rozmawiając, bawiąc się – po prostu będąc razem.

W ubiegłym roku w akcji wzięło udział kilkaset polskich i międzynarodowych firm, dużych grup kapitałowych oraz instytucji publicznych. W bieżącym roku zainteresowanie obchodami Dnia Rodziny jest duże i organizatorzy spodziewają się jeszcze większej liczby zgłoszeń.

Akcję zorganizowała Fundacja Humanites w ramach Międzynarodowego Dnia Rodziny i przy wsparciu największych polskich przedsiębiorców.

 

Skip to content