Powierzchnia całkowita zaprojektowanej hali wynosi 2.976 m², zaś kubatura 20.543 m³.

Planowany budynek pod względem funkcji składa się z:

  • hali sportowej o wys. do 12 m, wymiary wewnętrzne: ok. 25 x 45 m,
  • dwukondygnacyjnej części socjalnej,
  • jednokondygnacyjnego łącznika.

Czytaj więcej: Hala sportowa w ZST „70” przy al. J. Kilińskiego – Etap II

Budynek przedszkola o powierzchni użytkowej 2 210,57 m2 przeznaczony jest na ok. 250 dzieci.
W obiekcie przewidziano 10 oddziałów przedszkolnych, szatnię ogólnodostępną, salę gimnastyczną, pomieszczenia dydaktyczne, gabinety terapii logopedycznej, pedagogicznej, i psychologicznej, blok żywieniowy, pomieszczenia administracyjne, socjalne i gospodarcze dla pracowników.

Czytaj więcej: Przedszkole przy ul. Piaska – Międzytorze

Powierzchnia użytkowa zaprojektowanej szkoły wynosi 3 190,00 m2. Budynek zaprojektowano jako parterowy, częściowo dwukondygnacyjny i niepodpiwniczony.
Obiekt przeznaczony będzie dla dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności. Na parterze budynku zlokalizowano 9 klasopracowni szkoły podstawowej, 6 klasopracowni gimnazjum, zespół gabinetów terapeutycznych i rehabilitacyjnych oraz salę gimnastyczną. Na piętrze zlokalizowano pomieszczenia administracyjne i techniczne.

Czytaj więcej: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 24 przy ul. Słonecznej 65

Powierzchnia użytkowa budynku 1 940,20 m2, w tym przedszkole zajmuje 1 726,82 m2. Przedszkole przeznaczone jest na ok. 150 dzieci.
Budynek zaprojektowano jako parterowy, w części środkowej dwukondygnacyjny, bez piwnicy.
W placówce przewidziano 6 oddziałów ogólnodostępnych, blok żywieniowy, pomieszczenia administracyjne, socjalne i gospodarcze dla pracowników. Z sal zajęć na parterze przewidziano bezpośrednie wyjścia na tereny zielone i trzy place zabaw, które będą wyposażone w dostosowane do wieku dzieci urządzenia do zabaw i małą architekturę.

Czytaj więcej: Budowa Przedszkola Miejskiego wraz z filią Młodzieżowego...

 

Inwestycja pn. „Mikroinstalacje OZE na budynkach użyteczności publicznej” została zakończona w 28.12.2018 r.

Czytaj więcej: Mikroinstalacje OZE na budynkach użyteczności publicznej

W ramach inwestycji pn. "Przebudowa i rozbudowa budynku kamienicy zlokalizowanej przy ul. Kościuszki 3b w Płocku" powstał obiekt mieszczący Mediatekę oraz 12 mieszkań w ramach programu "Mieszkania na start".

Czytaj więcej: Mediateka przy ul. Kościuszki 3b

Na działce o numerze ewidencyjnym nr 92 wybudowano obiekt, w którym mieści się żłobek, a także lokale mieszkalne. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Polnej 25 i 25a.

Czytaj więcej: "Budownictwo wielorodzinne wraz ze żłobkiem miejskim przy...

W dniu 06.12.2013 r. Spółka Inwestycje  Miejskie uzyskała pozwolenie na użytkowanie budynku, w którym przewidziano siedzibę Żłobka Miejskiego Nr 2 oraz Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej. Budynek zlokalizowany jest na osiedlu Podolszyce Północ, przy ul. Kleeberga 3. Klucze do placówek przekazano ich użytkownikom w dniu 16.12.2013 r.
Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 1 900 m2 w tym: powierzchnia żłobka 1450 m2 i powierzchnia Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej ok. 450 m2. Kubatura całego obiektu to  8 450 m3.

Czytaj więcej: Żłobek Miejski

Opis inwestycji

Projektowana placówka to przedszkole ogólnodostępne o powierzchni użytkowej 2142 m2, do którego będzie uczęszczało ok. 200 dzieci.

W projekcie uwzględniono 8 oddziałów przedszkolnych z zapleczem sanitarnym i magazynowym, szatnię ogólnodostępną, salę gimnastyczną i zajęć rekreacyjnych, pomieszczenia dydaktyczne z zapleczem sanitarnym i magazynowym, gabinety terapii logopedycznej, pedagogicznej i psychologicznej, blok żywieniowy z zapleczem sanitarnym, socjalnym i magazynowym, pomieszczenia administracyjne, socjalne i sanitarne dla pracowników, gospodarcze dla pracowników.

Czytaj więcej: Przedszkole przy ul. Kochanowskiego w Płocku

W miejscu dotychczas planowanego parkingu wielopoziomowego, po przeprowadzeniu analiz ekonomicznych, Spółka rozpoczęła budowę parkingu płaskiego. W tej lokalizacji utworzone zostały 54 miejsca parkingowe.  W wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego w roku 2012 rozpoczęto roboty budowlane, które z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne zostały dokończone wiosną 2013 roku.

Czytaj więcej: Parking przy ul. Sienkiewicza

Jesteś tutaj: Home Inwestycje Inwestycje zakończone